Global

Marcelina #hot16challenge2

Marcelina #hot16challenge2

LINK DO ZBIÓRKI:

#Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem:

Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Beat 1: CJ Beats

Beat 2: Hubert Woźniakowski

Video: Maciej Sulima

Mix/master/udźwiękowienie Hubert Woźniakowski

Tekst/pomysł : Marcelina

POMAGAMY!

Hot16challenge is an initiative for rappers and singers. Idea of the action is to record one verse including 16 bars, publish it and then nominate four more artists who have 72 hours to reply. Main goal of Hot16challenge is to activate as many artists as possible and to mobilize firstly hip-hop industry, then hopefully whole music industry to help fight COVID-19 by music.
Hot16challenge participants and their fans as well can donate to link or any charity campaign in fight with coronavirus.

Six years ago, #hot16challenge went viral as an artist-to-artist movement. Now we’re launching a sequel, but with a charitable twist and going worldwide.

Official Site:

source: https://blogtruyenhinhfpt.com/

More: https://blogtruyenhinhfpt.com/global/

Related Articles

33 Comments

 1. Znalazłam swoje ulubione hot16❤️
  To przejście – zaskoczenie, że woow!
  ( No i chodzę po domu i słucham i śpiewam razem z tobą, ale na jeden wers odpuszczam sobie głównę melodię, żeby powiedzieć KAPELUCHY! ?‍♀️)

 2. Kocham Cię niesamowicie nikt tak trafnie nie podsumował ostatnich tygodni jak Ty (i to w 16 wersach przypominam!)

 3. Wow
  Wiedziałem, że będzie sztos ale to przeszło moje oczekiwania
  Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia

 4. Fajnie było za Marceliny śpiewającej delikatnie o życiu. Szkoda, że zaczęła w politykę, a zwłaszcza promowanie aborcji. No coz następna Maria Peszek, czy Natalia Przybysz jakich wiele. Trudno.

 5. Marcelina to jest wspaniałe tak bardzo kocham twoje floow (jak widzialam ciebie na krakow live w tym roku to płakałam na karmelove, fajnie ze zostali sami prawdziwi fani na ten moment)

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Back to top button